ייעוץ פזיולוגי בהתאמה

לאנשים שרוצים כאן ועכשיו ולאחר מכן יסתדרו לבד

תוכנית אימונים וצא לדרך!

במהלך השנים למדתי שיש אנשים שלא צריכים שייקחו אותם יד ביד, הם צריכים רק לקבל הכוונה נכונה ואת הכלים המתאימים בדיוק בשבילם ומשם הם יודעים להסתדר בכוחות עצמם.

ולכן בניתי את התוכנית הקצרה הזו שבתוך 2 – 3 מפגשים וזה יכול להיות באון ליין או ממש במפגש פיזי אני אכין לך תוכנית שאיתה יהיה אפשר להשיג את המטרות ובזמן מתאים לצרכים והיכולות שלך.

למשל:

בחנים ומיוני כושר:

  • יש לך בוחן בר-אור, בבית הספר, או במבחני מיון ליחידות ביטחון ולוחמה?
  • עשיתי גם את זה. הכנתי ילדים ובני נוער למבחנים בבית הספר ועד לכאלה שהיו חייבים לעבור בחני כשירות או מיונים ליחידות מיוחדות במשטרה, בשב"כ ואפילו למוסד.

.

שימוש במתקנים בבית או בכל מקום אחר כמו חדר כושר או מתקנים שבפארק

נניח שיש לך את כל המתקנים בבית, ממש חדר כושר אבל לא בטוח מה אפשר לעשות עם זה? תיק תק, כמה תמונות , הצבת מטרות ויש לך כלים איך להשתמש בהם בתבונה ובכייף.

או עשית מנוי בחדר כושר אבל שם, מה אני אגיד לך, המדריכים לא כל כך איכפת להם וחשוב לך לדעת איך להשתמש במתקנים ולבנות תוכנית סביבם בשביל זה אני פה.

רוצה להתחיל להיכנס לכושר או לחזור לרוץ או שפשוט נרשמת למכון
יש לך את הרצון יש בך מוטיבציה אבל אין לך את הידע איך להתחיל נכון ובלי פציעות מיותרות. אני אהיה זה שייתן לך את הקיק סטארט להתחלה בטוחה ומרגשת.

קצת על השירות ועל איך זה הולך:
בגדול אסביר הכל בטלפון אבל בקצרה זה הולך ככה..
אנחנו נפגשים בפעם הראשונה ברמה הפרונטאלית-פיסי. לאלו שגרים מממש רחוק, אפשר גם דרך המסך. כל זה כדי להכיר. בפגישה אשאל שאלות חשובות כדי לדעת כיצד לבנות את התוכנית המדוייקת בשבילך. ולאחר מכן אני זז מייד להכין לך את התוכנית. במפגש השני אני מציג לך אותה ומדייק אותה ייחד איתך כדי שהכל יהיה ברור ומושלם לקראת היציאה לדרך. אם צריך לפעמים אני מחליט על פגישה נוספת אחרי שבוע-שבועיים כדי לוודא שהכל רץ לך טוב. משם דרכינו יפרדו אבל אני כמי אהיה כאן בשבילך.

מה הם אומרים

שיתוף:
לשלוח פרטים ונחזור אליך

מידע נוסף