להתאמן עכשיו

להתאמן עכשיו

"לעשות ספורט"

"אני כל כך לא מצליחה," סיפרה לי אחת המתאמנות שלי לפני שהתחלנו לעבוד יחד…
"אני עושה בחיים כל כך הרבה דברים מורכבים, אבל כל פעם שאני צריכה להגיע לזה שצריך להתאמן,
הכל מפקשש לי. אני כל יום אומרת לעצמי שבערב אני אצא לצעידה או אקפוץ למכון, ועד שאני חוזרת הביתה מהעבודה, – פוףף יורדת לי כל המוטיבציה"
זה חתיכת סיפור, המצב הזה, שבו כולם מבינים שצריך 'לעשות ספורט' אבל לא מצליחים להגיע לזה ודוחים למחרכ'ך. כולם יודעים מה לעשות אך לא בהכרח עושים את מה שהם יודעים!

להצליח מהרגע הראשון

4 אימונים ראשונים עלי

"הרבה אנשים יודעים שצריך לעשות ספורט אבל הם לא עושים כלום עם זה"

למה זה קורה? פשוט מאוד.
יש כאלה שפוחדים 'שיקרעו להם את הצורה' וכבר על האימון הראשון. ויש כאלה שזקוקים למישהו שיעודד אותם וידחוף אותם אבל הם לא יודעים באיזו מסגרת כדאי לבחור. ואז, אם הם כבר התחילו אחרי חודשיים שלושה המוטיבציה משנה צורה לדחיינות ואז מה שקורה עוברות להן השנים, הגוף מתחיל להתנוון ולהשמין ופשוט מאוד, הסיפור של להתחיל להתאמן הופך להיות קשה ,מלחיץ ורחוק מתמיד.

לא עוד! לא כשאני בסביבה שלך!

לא משנה כמה מידע יש לך,
לפעמים צריך יד מכוונת .

לא משנה כמה מידע יש לך, לפעמים צריך יד מכוונת .

בשני העשורים האחרונים לחיי אימנתי מאות אנשים בין אם זה באימוני כושר אישיים, אימוני אאוטדור קבוצתיים ובאומניות לחימה. פיתחתי שיטה ייחודית לאימון קבוצתי בטבע ובשטח הפתוח שאותה אני מיישם בתשוקה ובשליחות כבר מעל עשור.

אם יש משהו שאני תמיד מתגאה בו הוא שיש לי מתאמנים מתמידים בקבוצות שלי שאיתי כבר מעל 10 שנים! המשימה שלי היא לתת לכל מתאמן ומתאמנת שלי יחס אישי ולגרום להם להרגיש מסוגלות אישית לצד הנאה עניין וסקרנות שמאפשרת התמדה רציפה ולאורך זמן. מה שלעצמו מייצר תוצאות מדהימות בשיפור איכות חייהם. בהכשרתי אני בוגר תואר ראשון בחינוך גופני ותואר שני במדעי החינוך הגופני והספורט והשגתי עוד כמה תעודות שאולי יעניינו אותך לקרוא לאחר מכן (קישור לאודות).
מעבר לאיש שטח שעובד עם מתאמנים. במסגרת עבודתי האקדמית ריכזתי בעשור האחרון את קורסי הכשרת המדריכים והמאמנים במכון וינגייט והכשרתי מאות סטודנטים שהפכו למדריכי כושר ומאמנים בתחום הספורט ונכון להיום משמש גם כיועץ מקצועי ועסקי למאמנים ברחבי הארץ.

כמי שאוהב את מה שהוא עושה וזה לגרום לאנשים להתעורר מחדש לחיים, אני מציע לך הזדמנות לחקור ולגלות דברים חדשים ולפתח מוטיבציה והרגלים לאורח חיים פעיל ובריא.

נותר רק לבחור את הפעילות שתשנה את חייך

קבוצות כושר בטבע

אם הגעת לכאן סימן שבא לך להתחיל להתאמן ולהיכנס לכושר. אבל רגע אחד, מהו הדבר העיקרי שמונע מאנשים להתחיל להתאמן? אנשים אומרים לי, שהם רוצים להתחיל

למידע והרשמה »

תוכנית אימונים און-ליין

לאנשים שמבינים למרחקים ארוכים וזקוקים לתהליך אישי יד ביד נגיד שהחלטת לפתוח בדיאטה חדשה ולצד זה להתחיל להתאמן ולחזק את הגוף כדי להיות "כמו פעם".

למידע והרשמה »

ייעוץ פזיולוגי בהתאמה

לאנשים שרוצים כאן ועכשיו ולאחר מכן יסתדרו לבד תוכנית אימונים וצא לדרך!   במהלך השנים למדתי שיש אנשים שלא צריכים שייקחו אותם יד ביד, הם

למידע והרשמה »