להתאמן עכשיו

להתאמן עכשיו

רוצה להגשים אורח חיים בריא ולהתמיד בו לאורך שנים?

חשוב שיהיה לצידך מישהו שיוביל אותך!

אנחנו חיים בעידן ספורטיבי, המודעות לפעילות גופנית ולאורח חיים בריא הולכת ועולה, ואיתה קבוצות אימון שונות, תחרויות ואירועים ספורטיביים…

ועדיין! הרבה מאוד אנשים רוצים מאוד לשמור על כושר ועל אורח חיים בריא – ולא יודעים איך מגשימים את זה בחייהם ועושים את זה בפועל.

להצליח מהרגע הראשון

לתיאום שיחת ייעוץ -

"הרבה אנשים יודעים שצריך לעשות ספורט אבל הם לא עושים כלום עם זה"

זה קורה ממגוון רחב של סיבות: חלקם מתחילים אבל פורשים מהר מאוד וחלק מתייאשים מראש. רבים חוששים שאין להם את הזמן הדרוש, יש כאלה שמאמינים שפעילות גופנית כרוכה בסבל פיזי ורגשי, ויש כאלה שסוחבים איתם חוויות לא נעימות מאימוני כושר…

אבל הסיבה המרכזית  שמונעת מאנשים להגשים אורח חיים בריא היא: שאין להם "מישהו לרוץ איתו" – דמות מקצועית, מובילה ובעלת ניסיון:

  • שתעלה את המוטיבציה
  • תתאים את הספורט הנכון לך ביותר
  • תבנה תוכנית מדויקת
  • תלווה במסירות ותעודד אותך להתמדה

לא עוד! לא כשאני בסביבה שלך!

לא משנה כמה מידע יש לך,
לפעמים צריך יד מכוונת .

לא משנה כמה מידע יש לך, לפעמים צריך יד מכוונת

בשני העשורים האחרונים, אימנתי מאות אנשים באימוני כושר אישיים, אימוני אאוטדור קבוצתיים ובאומנויות לחימה, ופיתחתי שיטה ייחודית לאימון קבוצתי בטבע ובשטח הפתוח, אותה אני מיישם בתשוקה ובשליחות כבר מעל לעשור.

אחד ההישגים הגדולים והמשמעותיים ביותר שלי כאיש מקצוע היא – ההתמדה! ההתמדה שמגיעים אליה המתאמנים שלי, שאיתי כבר מעל 10 שנים.

אחד האתגרים המרכזיים בפעילות ספורטיבית היא ההתמדה, ולכן, אחת המשימות החשובות שלקחתי על עצמי היא – להביא את מתאמניי, בכל הגילאים, המינים והגדלים, לחיבור אמיתי לפעילות הגופנית, ולהתמדה לאורך שנים.

אני עושה זאת באמצעות: ליווי אישי צמוד, העלאת תחושת המסוגלות האישית ולא פחות חשוב – הנאה אמיתית, עניין וסקרנות, כל אלה יוצרים התמדה רציפה לאורך זמן, וכמובן תוצאות מדהימות בשיפור איכות חייהם.

הספורט הוא בליבי ובנפשי ואני חי ונושם אותו יום יום, כאיש שטח שעובד עם מתאמנים, כמרצה באקדמיה שהכשיר מאות סטודנטים, וכמלווה אישי, מקצועי ועסקי של מאמני ומדריכי כושר.

האהבה הגדולה שלי לספורט ולאורח חיים בריא, מניעה אנשים רבים להתעורר, לבחור בספורט כדרך חיים ולפתח הרגלים חשובים לחיים פעילים ובריאים.

אני מזמין אותך להצטרף אלי ולשנות את חייך!

עכשיו רק נותר לבחור את הפעילות שתעזור לך לעשות זאת:

קבוצות כושר בטבע

אם הגעת לכאן סימן שבא לך להתחיל להתאמן ולהיכנס לכושר. אבל רגע אחד, מהו הדבר העיקרי שמונע מאנשים להתחיל להתאמן? אנשים אומרים לי, שהם רוצים…

למידע והרשמה »

תוכנית אימונים און-ליין

לאנשים שמבינים למרחקים ארוכים וזקוקים לתהליך אישי יד ביד נגיד שהחלטת לפתוח בדיאטה חדשה ולצד זה להתחיל להתאמן ולחזק את הגוף כדי להיות "כמו פעם".

למידע והרשמה »

ייעוץ פזיולוגי בהתאמה

לאנשים שרוצים כאן ועכשיו ולאחר מכן יסתדרו לבד תוכנית אימונים וצא לדרך! במהלך השנים למדתי שיש אנשים שלא צריכים שייקחו אותם יד ביד, הם צריכים

למידע והרשמה »

מה אומרים המתאמנים