סדנה לפתיחת קבוצות אאוטדור

כושר קבוצתי

הרבה פעמים אני נפגש עם מאמנים שמספרים לי כיצד הם מנסים לפתוח קבוצה ולבנות קהילה של מתאמנים סביבם ולהרוויח יותר כסף על הזמן שלהם ועל כך שהם מפרסמים שהם מתכוונים לפתוח קבוצה חדשה, אבל משום מה לרוב מדריכי הכושר זה לא ממש מצליח.

גם אני הייתי בסרט הזה, במרדף הסיזיפי אחרי אנשים. לא הבנתי איך אוכל לאמן פחות שעות ביום ומצד שני להגדיל את ההכנסות.

עד שהבנתי שהסיבה שזה לא עבד היא הסתמכתי בעיקר על שיווק מפה לאוזן ובמדיה החברתית.
לא הכרתי דרכים אחרות שיכולות להאיץ את הצמיחה שלי ולמעשה כל יום התקרב הכישלון הבא שלי!

אבל עכשיו, אני מבין מה בדיוק לא עבד. ואני יודע איך זה יכול לעבוד טוב יותר גם למדריכים אחרים שרוצים לפתוח קבוצות כושר ולעשות יותר כסף ובפחות שעות עבודה בשבוע בדיוק כמו שאני הצלחתי לעשות זאת עד לפני 10 שנים.

אם גם לך חשוב לדעת כיצד לבנות קהילה גדולה של מתאמנים מעריצים שיהנו להתאמן אצלך ולשלם למנוי שנתי.

אני מזמין אותך לסדנה בת 4 מפגשים שבהם אגלה לך את הסודות שלא תשמע במקומות אחרים, ותצליח.

למה כדאי לבוא ללמוד ממני?

ב 10 השנים האחרונות פיתחתי שיטת אימון מיוחדת שבה אימנתי מאות אנשים בטבע ובשטח הפתוח. עד שהצלחתי להגיע למצב הזה עברתי דרך ארוכה (<קישור לסיפור שלי על תהליך הקמת הקבוצה הראשונה ב 2010 נמצא בהמשך הקובץ הזה) אבל מאז המשכתי ופיתחתי צורת אימון יוצאת דופן, שגורמת לאנשים להתמיד לשנים ארוכות. רוב המתאמנים שלי מתאמנים ביחד איתי מעל 6 ו 10 שנים ומשיגים תוצאות מדהימות. ויחד עם זאת נהנים מכל אימון יצירתי ומגוון ששומר על עקרונות אימון מבוססי מדע וניסיון בשטח.

אז אם חשוב לך להפסיק להתרוצץ בין רעיונות ולנסות להמציא בכל פעם את הגלגל מחדש ועם זאת, לעורר סקרנות ועניין בכל אימון שיגרום להם לחכות כבר לאימון הבא שלך. וברור לך כמוני, שבשביל לאמן קבוצה  צריך לדעת מה לעשות ואיך לעשות זאת נכון כדי שאנשים ישיגו תוצאות  ולא יברחו לחיפוש פתרונות חלופיים.

אני מזמין אותך לקורס מזוקק בן 4 מפגשים שבהם תגלה כיצד לשלב ידע מקצועי-מדעי המתובל ברעיונות יצירתיים שיהפכו כל אימון למהנה וחוויתי ושישאירו את המתאמנים שלך פעורי פה וימחאו לך כפיים בסוף כל אימון.

בסדנה תגלה מה שלא למדת בשום מוסד להכשרה מקצועית!

אני בטוח שהיית בלא מעט השתלמויות בתחום הכושר אבל מה שתגלה בסדנה לא קיבלת בשום מקום אחר.

לשיחת ייעוץ והתאמה

מה אומרים המאמנים

שיתוף:
לשלוח פרטים ונחזור אליך

מידע נוסף